چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
شرکت شاپرک

روز پر بار شاپرک در آغاز هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

کد خبر: SHP-91825 ساعت انتشار: 11:06 تاریخ انتشار: 1398/01/25
روز پر بار شاپرک در آغاز هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

به گزارش روابط‌عمومی شاپرک، همزمان با آغاز رسمی هشتمین گردهمایی بزرگ شرکت‌ها و فعالان حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک، غرفه شاپرک نیز مانند هر سال میزبان کارشناسان، فعالان و علاقمندان این حوزه بود که برای دیدار و گفت‌وگو با مسئولان نهاد ناظر بر حوزه پرداخت به غرفه می‌آمدند.

شاپرک اما در روز نخست همایش، میهمانان ویژه‌ای نیز داشت؛ دکتر جواد جاویدنیا، معاون فضای مجازی دادستان کل کشوربه همراه معاونان خود در غرفه شاپرک حضور یافت و دیداری صمیمانه با رییس هیات‌مدیره و مدیر عامل شاپرک داشت .

در این دیدار که حدود یک ساعت به طول انجامید، دکتر جاویدنیا در جریان تازه‌ترین اقدامات و برنامه‌های شاپرک در حوزه کشف تقلب، نظارت و شناسایی تخلفات حوزه پرداخت الکترونیک قرار گرفت .

کارشناسان شاپرک همچنین گزارش مبسوطی از نحوه کار  SOC، سامانه جامع پذیرندگان، شناسایی پایانه‌های خارج از کشور، انسداد درگاه‌ها و پایانه‌های غیرمجاز و... ارائه دادند.

در حاشیه این دیدار همچنین مجلد نخست از مجموعه "فناوری دفاتر کل توزیع شده و آینده خدمات پرداخت" با عنوان "مقدمه‌ای بر فناوری زنجیره بلوک" که به همت چند تن از کارشناسان شاپرک نوشته و منتشر شده‌است با حضور معاون دادستان کشور رونمایی شد.

                                            9k=دسته بندی: اخبار